Czym jest kitesurfing, ile kosztuje sprzęt do uprawiania tego rodzaju dyscypliny? Czy jest to zajęcie dla każdego?

kite
Author: Ludovic Lubeigt
Source: http://www.flickr.com
Kitesurfing jest coraz bardziej popularny w Polsce. To po prostu pływanie na desce, jaka napędzana jest wiatrem za pomocą latawca, którym należy sterujemy. Tego typu dyscyplina sportu dotarła do Polski dość niedawno, ponieważ w 2000 roku, zaś rok później została stworzona pierwsza szkoła kitesurfingu oraz zostały rozegrane premierowe Mistrzostwa Polski w tej dziedzinie.

Kamera na kask na wysokim poziomie

kamera sportowa GoPro
Author: John Biehler
Source: http://www.flickr.com
Najlepiej przygotowane propozycje producenta sprawdzają się dobrze. I to nie bez powodu. Stuprocentowe dopracowanie poszczególnych zestawów udowadnia klientom, z jak wielką dokładnością producent podchodzi do tworzenia swoich kolejnych, coraz bardziej ulepszonych ofert. Najlepsza zdaniem klientów kamera na kask oferuje wiele możliwości, gdyż używanie poszczególnych funkcji robi piorunujący efekt. Jest to znakomite rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla amatorów.

Upominki inne niż wszystkie – w jaki sposób zaskoczyć siedmiolatka?

zabawki
Author: guldfisken
Source: http://www.flickr.com
Zbliżają się urodziny twego siedmiolatka, pragniesz czymś zaskoczyć dziecko, które praktycznie wszystko już ma. Lego, kukiełki, kuchenki, puzzle, gry… Czy może być jeszcze coś, co sprawi potomkowi radość? Owszem, podpowiadamy!

Pages