Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/stalponiatowa.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób wyposażyć szafę z odzieniami dla dziecka?

Masz odczucie, że w szafie twego malucha panuje ciągły bałagan? Nie jesteś w stanie ekspresowo wyjąć ulubionej bluzki smyka? Kiedy pewnego dnia znajdujesz jakiś ciuszek, okazuje się, że maluszek zdążył już z niego wyrosnąć? Pora to zmienić.


auta
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu


odzież dziecięca
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com


Co będzie lepsze – szafa czy może komoda? Zarówno komoda, jak i szafa mają swych zwolenników - . Komody są z reguły nabywane dla niemowląt, szczególnie gdy mają zamontowany przewijak. Półeczki wypełnione tycimi ubrankami wyglądają wprost uroczo. Problem pojawia się w chwili, gdy ciuchów przybywa, dziecko rośnie (ciuchy nie są już tak maleńkie i zajmują więcej miejsca), natomiast parę ślicznych sukienek bądź t-shirt cars pragnęlibyśmy powiesić na niedużych wieszakach - . Jeżeli komoda ma przewijak, jakiego nie można rozmontować, sytuacja gmatwa się jeszcze bardziej. Gdy malec wyrośnie z etapu pieluszek, z całą pewnością dojdziesz do wniosku, że komoda zrobiła się mało praktyczna. Dobrą alternatywą będzie wtedy przeznaczenie przegródek na przechowywanie mniejszych elementów konfekcji (majteczek, skarpetek, rajstop, piżamek bądź rękawiczek.
Dobór szafy musisz uzależnić od powierzchni, jaką na to przeznaczysz. Szafy kątowe są niezwykle pojemne, lecz zajmują cały kąt pokoju. Praktycznym wyjściem, spełniającym swoją funkcję przez wiele następnych lat, będzie instalacja szafy z przesuwnymi drzwiami. Obojętnie, jak ogromną szafę kupisz, bez odpowiedniej organizacji nie będziesz w stanie podtrzymać porządku.


Przede wszystkim nie umieszczaj w niej wszystkich ubrań, jakie posiada maluch. W latem taka odzież dziecięca jak zimowe kurtki, szaliki bądź rękawiczki będą ci całkiem niepotrzebne, dlatego nie powinny absorbować miejsca.