Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/stalponiatowa.pl/includes/menu.inc).

Prezent w sam raz dla każdego malucha

Każde dziecko kocha zabawki. Jest to dla nich nie tylko forma płonnej rozrywki, ale też poznawanie istotnych ról życiowych, toteż rodzice powinni pozwalać maluchom na beztroskie chwile. Rzecz jasna, konieczne jest ostrożne poszukiwanie zabawek, które się kupuje. Co najważniejsze, muszą być bezpieczne. Powinny posiadać wszystkie wymagane atesty, jako że wyłącznie wtedy ma się gwarancję, że zabawka będzie w istocie dobrą inwestycją.
Furby
Author: S. J. Pyrotechnic
Source: http://www.flickr.com
Szeroki wybór powoduje, że każdy rodzic z pewnością odszuka coś dla swojego dziecka. Ostatnim krzykiem mody jest furby, interaktywny pluszak. Ma dość atrakcyjny wygląd, który zainteresuje każde dziecko. Poza tym, wymaga stałej uwagi i troski. Zabawkę trzeba karmić, a ona odwdzięcza się zadowoleniem. Jest to idealna szkoła życia i przygotowanie dziecka do posiadania prawdziwego zwierzęcia. Furby zabawka to zabawka stosowna z reguły dla nieco starszych dzieci, które będą potrafiły odpowiednio wykorzystać jej możliwości. Jest powszechnie dostępna, a jej cena nie jest wysoka, wobec tego to idealna alternatywa dla każdego rodzica, który pragnie nauczyć własne dziecko (zobacz również żłobek warszawa) odpowiedzialności oraz dbałości o innych.

białe Furby
Author: Jeffrey Zeldman
Source: http://www.flickr.com
Zabawka jest przeznaczona zarówno dla chłopców, jak i dla dziewcząt. Oferowane są różne kolory, więc dziecko może wybrać ten ulubiony. Podarunek w formie takiego pluszaka sprawdzi się na urodziny lub podczas innej okazji. Chociażby, jeśli pociecha bardzo chce posiadać psa lub kota, ale rodzice obawiają się, że nie będzie chciało się nim odpowiednio zająć lub [tapety 3d] nie jest jeszcze dość duże, by zrozumieć potrzeby zwierzęcia, furby stanowi znakomite doświadczenie. Na bazie tego, jak dziecko obchodzi się z tą zabawką, która reaguje jak żywe stworzenie oraz potrzebuje podobnej troski, rodzice mają możliwość sprawdzić, czy ich pociecha naprawdę jest gotowa, by mieć też prawdziwe zwierzę.Na dodatek, zabawka jest absolutnie bezpieczna, spełnia wszystkie normy, dlatego można ją podarować dziecku bez żadnych obaw. Dzięki wzajemnym interakcjom, furby doskonale działa na dziecięcy rozwój, może rekompensować brak innych dzieci w bliskim otoczeniu. Pluszak bowiem jest niezwykle zaawansowaną konstrukcją, która łudząco może naśladować prawdziwe zwierze. Na pewno szybko stanie się dla dziecka przyjacielem - sprawdź także inne zabawki.