Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/stalponiatowa.pl/includes/menu.inc).

Polskie normy bardzo rygorystycznie podchodzą do spraw, które dotyczą bezpieczeństwa szczególnie dzieci. Każdy produkt przeznaczony do użytkowania przez najmłodszych musi spełnić dużo koniecznych wymogów.

Wszystkie rzeczy, które powinny służyć najmłodszym są zobowiązane spełniać bardzo bezwzględne wymogi, aby mogły być dopuszczone do sprzedaży. Zaczynając już od dań przygotowywanych dla maluszków, a zakańczając na przedmiotach przeznaczonych ogólnie do używania dla dzieci wszystkie sprzęty, meble i urządzenia są obowiązane mieć określone atesty.
dywany-dziecko-obrazek
Author: Thomás
Source: http://www.flickr.com
Ogromnie rygorystycznie pod tym kątem traktowane są wszystkie jednostki przedszkolne i żłobki, gdzie każda rzecz i przedmiot musi podlegać ustalonym normom i posiadać dowód wszelkich niezbędnych atestów. Dotyczy to oczywiście nie tylko zabawek,mebli, ławek czy krzesełek. W przedszkolach czy szkołach nawet dywany z atestem - IMC Eryk Rochmiński nie budzą zdziwienia. Zdawać by się mogło, iż taka rzecz jak dywan nie potrzebuje specjalnych pozwoleń i że w zasadzie niczym nie odróżnia się od klasycznego. Otóż nie! Akurat dywany z atestem gwarantują największe bezpieczeństwo dla użytkujących go maluchów, ponieważ od pozostałych odróżnia je szereg właściwości. Tylko dywany z atestem są charakterystyczne, ponieważ gwarantują nie wyłącznie bezpieczeństwo pod względem higienicznym, ale również pod kątem antyelektrostatyczności oraz co ogromnie zasadnicze atest potwierdzający niepalność. Ich ranga jest o tyle duża, że aby wyrób mógł zyskać wymienione atesty, musi być sprawdzony przez masę odpowiedzialnych za to instytucji takich jak Państwowa Straż Pożarna czy Sanepid.


Obok zapewnienia bezpieczeństwa dywany z atestem odróżniają się niezwykle wysoką jakością wytworzenia - się z nami. Jak najbardziej należy dodać, że korzystnym rozwiązaniem jest także nabyciezakup takiego dywanu do domu. Małe dzieci uwielbiają bawić się na posadce, ale wyłącznie dywany z atestem zagwarantują im prawdziwe bezpieczeństwo.

Poszukujesz ciekawych artykułów? To dobrze, ta strona internetowa tychy sklep rowerowy z pewnością Cię zainteresuje, ponieważ znajdziesz tam wiele bardzo pożytecznych danych.

Każdy z nas zdaje sobie bowiem sprawę z tego, iż odkrywczość dzieci nie zna granic, a my dorośli nie zawsze jesteśmy w mocy zapobiec wypadkowi. Wiadomoże dla każdego rodzica jest to priorytet, by jego maluszek otaczało się bezpiecznymi rzeczami i dlatego też dywany z atestem są bardzo często kupowane też do mieszkań. Należy zaznaczyć, iż ich asortyment jest też przeogromny i można wybierać zarówno w kolorach, wymiarach jak i w szeregu motywów i wzorów jakie przedstawiają.