Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/stalponiatowa.pl/includes/menu.inc).

Lego Super Heroes – gratka dla miłośników mega bohaterów

Superbohaterowie to postacie ukochane przez każdego malucha, które nigdy się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się dzieci w każdym kraju już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w bliskim czasie w jakiś sposób się zmniejszyć. Trend ten zauważyła znana firma Lego i puściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do postaci tych komiksów - na przykład grupy Avengers. Poza tym, zestawy lego super heroes odnoszą się również do innych popularnych postaci. Maluch może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego zaciętym wrogiem, Jokerem. Asortyment jest bardzo duży.
Zestawy Lego z serii Super Heroes są idealną zabawką.

konstrukcje z klocków lego
Author: Christian Stocker
Source: http://www.flickr.com
Naturalnie, przed zakupem warto zapoznać się ze wskazaniami producenta na temat najlepszego wieku dziecka.

Zaciekawił Cię taki wpis? Jeżeli tak, to bez wahania kliknij też ten odnośnik. Podobne wiadomości przeczytasz również tutaj kinezjotaping wrocław.

Zestawy dla siedmiolatka nie będą korzystne dla dziecka młodszego, gdyż może sobie ono nie dać rady z ich ułożeniem. Zestawy mają poza tym jedną zasadniczą zaletę – bawić się nim może wiele dzieci, tym samym naturalnie uczą się pracy grupowej. Poza tym, układanie takich klocków jest doskonałą okazją, żeby rodzic spędził trochę czasu z własną pociechą. Dość często także dla osób dorosłych jest to naprawdę świetna zabawa, szczególnie że z reguły w czasie ich dzieciństwa tego rodzaju klocki istniały tylko w sferze marzeń.

Układanie klocków rozwija wyobraźnie, uczy logicznego myślenia oraz co najważniejsze cierpliwości, jakiej maluchy często nie mają. Jest to świetna alternatywa dla zwyczajnych gier komputerowych, które dziś cieszą się tak istotną popularnością wśród maluchów. Trzeba zapytać dziecko, którego bohatera lubi najbardziej i kupić pasujący zestaw. Wtedy będzie się miało pewność, że nie zostanie on przez malucha odrzucony na bok. Zestawy Lego są bezpieczne i wspomagają rozwój dziecka.

Ponadto, wybór w ramach serii jest dość bogaty, toteż niezależnie od określonych preferencji malucha, na pewno kupi się zestaw, który je spełni i będzie dla niego interesującą przygodą. Sam motyw super bohaterów jest idealny dla dzieci, gdyż każdy z nich, zarówno chłopcy jak i dziewczęta, mają swoją ukochaną postać.