Każdy wyszuka grę właściwą do siebie

Kiedy lubimy zrelaksować się przy różnego typu grach, które przenoszą nas w inny świat, to z pewnością powinniśmy zastanowić się, czy wspaniałe dla nas nie będą gry strategiczne, gdzie trzeba będzie wykazać się wiedzą i spostrzegawczością. Jeśli chcemy powalczyć w odległej galaktyce, zdobywać kolejne planety i zarządzać nad nimi wszystkimi, to świetna ma szansę się dla nas stać gra Mechrage.
Przenośna nagrywarka Blu-ray
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Będziemy tam nie tylko tworzyć przeróżne bazy, ale również przemieszczać się specjalnymi maszynami, przez które łatwiej przyjdzie nam zdobywać władzę nad tamtym światem. Inną odmianą tego rodzaju gier, gdzie mimo wszystko walczymy na wodach, posiadając własną małą flotę jest gra Tauriworld. Tu zamieszkujemy wyspę, budujemy na niej osadę i zakładamy flotę, która nie tylko pozwoli nam się obronić przed atakami wrogów, lecz również pomoże nam podbijać kolejne wyspy i wzmacniać naszą pozycję na wodzie (tutaj). Mamy szansę przemieniać przebieg historii w grze Romadoria

Kiedy uwielbiamy gry historyczne, które odnoszą się do tego, co dawniej miało miejsce, to bez wątpienia zadowoli nas gra Romadoria. Będziemy mogli się w niej przemienić w wodza jednego z oddziału żołnierzy, a nasze decyzje będą miały wpływ na wydarzenia historyczne, które miały miejsce na pewno. Przez to będziemy mieli szansę na zmianę danych wydarzeń oraz stworzenie swojej historii. Kiedy uda nam się powziąć odpowiednie decyzje, to może się okazać, że napisana przez nas historia okaże się sporo ciekawsza. Tego rodzaju gry pomogą nam nie tylko uporządkować naszą historyczną wiedzę, lecz również wykazać się pomysłowością i sprytem, dzięki czemu będziemy mieli szansę sprawdzić, czy nadajemy się na dowódców. Sprawdź sam: zagraj w tauriworld.
Większość gier jest ogólnodostępna


gry online
Author: Enrico Strocchi
Source: http://www.flickr.com
Warto tutaj zaznaczyć, że większość tych gier jest ogólnodostępna, a więc nie musimy za nie płacić. Dodatkowo czasem możemy w nie grać w czasie rzeczywistym, co sprzyja rozpoczynaniu dyskusji z kolejnymi graczami oraz zawieraniu nowych znajomości. Bez wątpienia trzeba sprawdzić jakie gry oferowane są nam w internecie oraz co ciekawego może nam dopomóc w zrelaksowaniu się po ciężkim dniu.