Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/stalponiatowa.pl/includes/menu.inc).

Jak zakupić samochód i na tym nie stracić, czyli parę rad dla kupujących

Rynek fabrycznie nowych aut w naszym kraju jest stosunkowo niewielki w porównaniu z pozostałymi krajami europejskimi daleko nam pod tym względem do naszego zachdniego sąsiada, gdzie nowych samochodów sprzedaje się kilka razy więcej. Nic dziwnego, przecież niewiele osób może sobie pozwolić na kupno auta prosto z salonu. Dlatego zdecydowanie większy jest rynek samochodów z drugiej ręki. Ale w jaki sposób kupić używane cztery kółka, aby na tym nie stracić?
opony
Author: Levente
Source: http://www.flickr.com
W sieci ,a także komisach możemy znaleźć dużą liczbę ofert sprzedaży używanych aut. Jak się w tym gąszczu nie zgubić? Jeśli decydujemy się na zakup konkretnego modelu, warto sprawdzić opinie innych użytkowników na jego temat. Nie jest o to trudno, gdyż w sieci są różne fora, na których dostępne są takie opinie.

Jeśli zaciekawił Cię niniejszy materiał, to nie czekaj i zobacz szczegóły na stronie (http://stacjakontroli.wroclaw.pl/). Na pewno uznasz, że w tamtym miejscu też są to bardzo interesujące informacje.

Może to być bardzo przydatne w zidentyfikowaniu możliwych problemów, jakie mogą na nas czekać po zakupie. Dzięki temu możemy uniknąć niemiłych niespodzianek. Dobrze jest też sprawdzić ofertę konkurencyjnych modeli. Może się okazać, że będzie bardziej nam odpowiadać. (Najlepsze opony w Jeżeli będziemy mieć już rozeznanie, kolejnym etapem jest selekcja kilku propozycji, którymi jesteśmy zainteresowani. Musimy tutaj zwrócić uwagę na proponowane ceny. Jeśli cena za samochód jest dużo mniejsza od innych ofert, wtedy trzeba zachować szczególną ostrożność. Jest bardzo prawdopodobne, iż poprzedni właściciel zwyczajnie chce się takiego pojazdu pozbyć, ze względu na to, że wymaga dużych nakładów. Można trafić na okazję, lecz nie możemy ulegać emocjom i wnikliwie sprawdzić takie auto przed dokonaniem zakupu. Kiedy wybraliśmy już kilka ogłoszeń, którymi jesteśmy zainteresowani, wystarczy już tylko umówić się ze sprzedającymi na oględziny. Koniecznie musimy odbyć jazdę próbną, podczas której sprawdzimy, czy podczas jazdy nie dzieje się nic niepokojącego, skontrolować pracę układu kierowniczego. Aby mieć pewność, że z silnikiem jest wszystko jak trzeba, pojedźmy do diagnosty. Koszt sprawdzenia samochodu również o tym aby sprawdzić, w jakim stanie są opony. Autor artykułu:opony
Author: Frank Weber
Source: http://www.flickr.com
Jeśli są już dość zużyte, to miejmy na uwadze to, że niedługo po zakupie będziemy musieli zakupić nowe opony. Pamiętajmy jednak, że wszelakie niedomagania, drobne usterki, czy zużyte opony to dobry pretekst do negocjacji. Jeżeli więc nie straszne nam małe usterki, wówczas możemy sporo zbić z ceny.Kupić auto nie jest trudno. Aby jednak nie żałować takiego zakupu, należy przestrzegać kilku zasad. Jeśli podejdziemy do tego z rozwagą wtedy będziemy długo się cieszyć nowo zakupionym samochodem.