Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/stalponiatowa.pl/includes/menu.inc).

Furby – dobry przyjaciel dla dziecka

Grupa Furbych jest popularna już od 1998 roku, wtedy właśnie na rynku pojawił się pierwszy przedstawiciel tej grupy. Jest to zabawka przedsiębiorstwa Hasbro – jednego ze globalnych liderów w dziedzinie sprzedaży dziecięcych zabawek. Furby należy do grupy zabawek interaktywnych, to znaczy takich na jakich postępowanie maluchy mają bezpośredni wpływ.

zabawki furby rozmawiające ze sobą
Author: Ray Bouknight
Source: http://www.flickr.com
Furbych zaprojektowano z myślą, aby dać maluchom możliwość nauki odpowiedzialności za pośrednictwem opieki nad zabawką a przy okazji budowaniem jego charakteru. Furby wspomaga proces nauki mówienia, kreuje fantazję i pomysłowość. Każdy z osobna Furby bowiem zaraz po zakupie komunikuje się w swoim języku, zadaniem dziecka jest nauczenie go języka polskiego. Każdy zwierzak zaczyna zachowywać się tak jak jego nabywca – dziecko więc wie, że musi zabawkę należycie traktować, aby ten odwdzięczył się tym samym.

Jednym z szczególnie lubianych członków rodziny Furby stał się produkt ,który nosi nazwę Hasbro - Furby - Irokez Cool Szary - 39834 A3125 Pl (). Furby – bo tak nazywa się stworek – ma możliwość wnieść sporo uciechy każdemu dziecku.

Czy poszukujesz świeżych danych na opisywany temat? Jeżeli tak, to przenieś się do serwisu (https://www.korepetycjezinformatyki.pl/kursy/czeste-pytania/), gdzie odnajdziesz ważne komunikaty, które zapadną Ci w pamięć na długo.

Jest chętny do rozmowy, uczenia się nowych słów, przytulania i jedzenia.Jego w równym stopniu skłonnym do zabawy i harcy bratem jest zabawka Furby Party Rockers – Modrakowy Scoffby. Tak samo rozmowny oraz bezpośredni – wprawi w lepszy humor na każdym dziecięcym przyjęciu – jego hobby jest bowiem chichotać oraz dużo tańczyć.

Przedstawicielką płci żeńskiej tej zabawnej szajki jest Hasbro Furby Party Rockers - Różowy Loveby A3190 A3187, zabawka niezwykle miła oraz rozhulana przy muzyce. Podaruje zadowolenie na buzię każdego malucha.

Jeszcze jeden stworek z tej towarzyskiej gromadki to Hasbro - Furby Hot (Czerwony) A0002 A3150. Ten kolorowy pupil z dużą prędkością pochłania wiedzę i nowe języki. Uwielbia się bawić oraz zapychać się jedzeniem. Sprawiając pieczę nad tym stworkiem każde dziecko nauczy się sporej obowiązkowości. O zabawkę trzeba bowiem troszczyć, żeby także on odwdzięczył się wspaniałym humorem.