Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/stalponiatowa.pl/includes/menu.inc).

Czemu wolimy, jak noworodki mają ubrane czapeczki?

Oficjalny program 500plus a kwestia niemowląt


Przypływ gotówki, jaki mają dzięki hojności obecnego gabinetu rządowego, rodzice ma swoje co najmniej podwójne znaczenie.


Po pierwsze mamusie i tatusiowie powinni się obecnie nieco napracować, aby jak najkorzystniej wydatkować dodatkowe fundusze.


komfort
Author: Igor Menezes - Photographer
Source: http://www.flickr.com


Zabawa na świeżym powietrzu
Author: vladbusuioc
Source: http://www.flickr.com


Po drugie - oferta na rynku specjalnych produktów, którymi mogliby być zainteresowani jest duży. Teraz przyjrzyjmy się pewnymi częściami odzieży, naszych najmniejszych rodaków. Czyżby, czasy kiedy ciuszki niemowlęce były użyczana pomiędzy młodymi matkami, były już przeszłością? Nie wiemy tego z całą pewnością.


Wiemy za to, że oferta na rynku odzieży dla niemowląt jest dziś wyraźnie bogatsza. Przyjrzyjmy się tylko jednej części dziecięcej odzieży, kwestia którą problemie pod tytułem czapka dla noworodka. To chyba fragment garderoby, która wywołuje najwięcej emocji. Dlaczego? Są tacy, którzy twierdzą, że niemowlak zwyczajnie ślicznie wygląda w czapeczce. Pozostali zaś, że u noworodka główka jest niezwykle ważna. Stamtąd mianowicie uchodzi największa ilość ciepła. Główka dziecka narażona jest przez to na kontakt z nie zawsze przyjaznym środowiskiem. Wielu pediatrów uważa wręcz kategorycznie, że noworodek powinien przez cały dzień nosić czapkę. Owszem powinny one być różnorodne, rozróżniać się nie jedynie na czapki dla chłopców (doskonałe czapki dla chłopców) i dziewczynek, lecz także pod pozostałymi względami.
Czapeczki takie na pewno muszą być wyprodukowane z najmilszej w dotyku tkaniny.


Być jedwabiste, tak aby wrażliwa główka noworodka była wysoce bezpieczna.


Mnogość i gatunkowość ofert na naszym rynku jest ogromna. Inwencja i zasób kieszeni rodziców jest w tej sytuacji jedynym ograniczeniem.