Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/stalponiatowa.pl/includes/menu.inc).

Ciężko znaleźć dziecko, które nie słyszałoby Lego

Lego - ciężko znaleźć dziecko, jakie by nie słyszało o tej największej chyba firmie która produkuje najpopularniejsze klocki na świecie. I których by nie miało lub nie chciało mieć i się nimi bawić. Historia tych niezwykłych klocków będzie sięgać lat trzydziestych ubiegłego wieku, gdy w niewielkim miasteczku w Danii została założona niewielka firma, która przez kilka kolejnych dekad stała się światowym potentatem na rynku klocków dla dzieci. Bez wątpienia do tego sukcesu przyczynił się opracowany w latach pięćdziesiątych sposób łączenia klocków.
Lego
Author: Brian Neudorff
Source: http://www.flickr.com
Przez niego każdy klocek z dowolnego pudełka złączyć można z pozostałymi, dzięki czemu dzieci mają naprawdę duże możliwości na zabawę. Przez cały okres działania firmy w sprzedaży ukazało się całe mnóstwo klocków uniwersalnych, takich jak postacie, domy i pojazdy, ale i kilkanaście serii tematycznych, nawiązujących do popularnych filmów lub od zera wymyślonych przez projektantów duńskiej firmy - Lego. Najbardziej znane zestawy nawiązujące do filmów to Star Wars, Piraci z Karaibów i Harry Potter, lecz co chwilę pojawiają się następne, jak na przykład ostatnia nowość zwana lego mixels.
Mikołaj czy gwiazdka to okres, kiedy dziesiątki milionów najmłodszych dostają mniejsze lub większe opakowanie z klockami lego do zabawy, przy których spędza później długie godziny.

Zainteresował Cię nasz tekst? Masz ochotę napisać swoje komentarze na temat (http://www.angelka.pl/fotografia-ciazowa-kobiety/)? Będzie to dla nas niezwykle radosne doświadczenie.

Wybierając klocki mega bloks na prezent powinno się sprawdzić wiek, dla którego są one dedykowane. Jest to następna duża mocna strona klocków lego, na
lego
Author: pangyuliu
Source: http://www.flickr.com
wszystkich pudełkach wytwórca prezentuje zakres wiekowy, dla którego dana seria najlepiej się sprawdzi.

Na przykład lego bitwa o helmowy jar jest przeznaczona dla dzieci od 10 do 14 lat, co nie oznacza bynajmniej że nie mogą się nimi bawić mniejsze dzieciaki czy nawet dorośli - seria Lego mixels. Rzecz jasna nie powinno się ich dawać rocznym urwisom, ale pięciolatek z pewnością może po nie sięgnąć, tyle że niekiedy się zniechęci przy skomplikowanych konstrukcjach. Wychodząc naprzeciwko najnowszym technologiom klocki te zaczęły się pojawiać również w filmach i grach komputerowych, czego najlepszym przykładem będzie lego batman 2 dc super heroes gra ps3.