Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/stalponiatowa.pl/includes/menu.inc).

Świat dzieci, czyli nie tylko zabawki są niezbędne

Z pewnością większość rodziców słyszała przynajmniej raz słyszała o włoskiej lekarce Marii Montessori, która na początku XX wieku stworzyła lepszy system wychowywania pociech w wieku przedszkolnym i szkolnym. Metoda opracowana przez Marię Montessori oparta jest przede wszystkim na zabawie.

dzieci, zabawa, zabawki
Author: Personal Creations
Source: http://www.flickr.com
Montessori stworzyła najnowszą metodę pedagogiczną, która nastawiona jest generalnie na indywidualny rozwój dziecka. Sposób M.Montessori polega przede wszystkim na zabawie.

Chcesz przeglądnąć inne ciekawe posty? Zapraszamy w takim razie na witrynę autora. Tam oczekują na Ciebie rzetelne szczegóły.

Do tego potrzebne są odpowiednie zabawki o charakterze edukacyjnym, inaczej zabawki Montessori. Zabawki Montessori zostały podzielone na wiele działów. Elementy zabawkowe z każdej grupy powinny wpływać na rozwój innych umiejętności u dziecka.Wiele zabawek zaliczonych do kategorii Montessori dostępnych jest w sklepach internetowych- takich jak ten: zabawki montessori dla dzieci. Z takich oferty mogą skorzystać nie tylko szkoły i przedszkola, które pracują metodami opracowanymi przez Marię Montessori, ale także rodzice, którym nie jest obojętny rozwój swoich dzieci. Sporo zabawek, jakie dostępne są w tych sklepach można nabyć w zwyczajnych sklepach z zabawki. Ale kupując je nawet nie wiemy, że kupowane są przez nas zabawki Montessori. Do tego działu zabawek przynależą między innymi drewniane klocki.

Marka Snurk obecna jest na rynku już od dłuższego czasu. Z początku pracownicy firmy trudnili się sprzedawaniem pościeli zaprezentowanej dla dorosłych, z czasem jednak zaczęły powstawać także komplety dla najmłodszych. Pościel Snurk jest doskonałej jakości. Pościel Snurk wyszczególnia się głównie niezwykle realistycznymi obrazkami- dostępne na . Wśród kompletów z pościelą dla dzieciaków wyszczególnia się zwłaszcza kolekcja „Królewna” i „Astronauta”.

dzieci, dziewczynka, chłopiec
Author: Henry Burrows
Source: http://www.flickr.com
Pierwsza z nich dedykowana jest dziewczynkom, druga chłopcom. Na obydwóch uwidocznione są postaci w naturalnych wymiarach. Pościel jest miękka, została uszyta z bawełny. Marka Snurk wprowadziła na rynek dodatkowo dwa typy pościeli dla najmłodszych. Do „Królewny” i „Astronauty” dołączył „Pirat” i „Tancerka Flamenco”. Marka Snurk powstała w Holandii. Była założona z myślą o przeznaczaniu określonych procentów uzyskanych ze sprzedaży na cele charytatywne. Pościel wykonywana jest jedynie w krajach europejskich.